Parliament has become powerless – Wimal
Posted on May 4th, 2017

Parliament has become powerless – Wimal

ආණ්ඩුක්‍රම ව්‍යවස්ථා සම්පාදක මණ්ඩලයේ අතුරු කමිටුවේ වාර්තාව තුළින් පාර්ලිමේන්තුව බෙලහීන තත්ත්වයට පත්ව ඇතැයි ජාතික නිදහස් පෙරමුණේ නායක පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී විමල් වීරවංශ මහතා පවසයි.

One Response to “Parliament has become powerless – Wimal”

  1. Christie Says:

    දෙයියනේ හින්දුත්වා අදිරදයා නරෙන්ද්‍ර මෝඩි සින්හල යටත් විජිතයට එන්නේ යටත් වැසියන්ගේ යහපතටද? මෝඩි බලයට ආවට පසුව ඉන්දියාවේ බොදුවන් ආපසු හින්දු කිරීම වේගවත්ව කරගෙනයයි. මෝඩි සින්හලයාගේ අවසානය සහතික කරයි. 2017 නරෙන්ද්‍රන් මෝඩි එන්නෙ මලේ නාඩුවල ඉන්දියානු පරපෝසිතයන්ට මේ බව කියන්න. 1927 දී මොහන්දාස් කරම්චාන්ඩ් ගාන්දි යාල්පානම් වලට ඇවිල්ල සින්හලයාගේ වලකැපීම පටන්ගත්ත ඉන්දියානු පරපෝසිතයන් එක්ක. සින්හලයනි වටහා ගන්න, එක්වන්න ඉන්දියානු අදිරදයට එරෙහිව නැගී සිටින්න.
    Modi the Emperor is visiting the Indian Colony. He is going to celebrate the end of Sinhalese with Indian Colonists, Mohnadas Karamchand Gandhi visited Jaffna in 1927 and started wiping out of the Sinhalese with Indian colonists.
    There will be lots of colonists to listen to Modi the Emperor in Malay Nadu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 


Copyright © 2019 LankaWeb.com. All Rights Reserved. Powered by Wordpress