පරමාණු බෝම්බයටත් වඩා  භයානක ඉස්ලාමීය ව්‍යාප්ත වාදය 
Posted on May 14th, 2017

ධර්මසිරි සෙනෙවිරත්න 

පරමාණු බෝම්බයෙන් විනාශවූ ජපානයේ  හිරෝෂිමා හා නාගසාකි  නැවත ගොඩ නංවා  ගත හැකිවිය. එදා මෙන්ම ඒ දෙනුවර නැවතත් ජපන් නගර බවටම ම අහෝසි කර පත් විය .කුමන ජාතිකයෙකුට  ,කුමන ආගමිකයෙකුට කුමන රටක්  අහුවුනත් අපහසුවෙන් හා කල්ගොස් හෝ ඒ රට  ගලවා ගැනීමට රටේ භුමි පුත්‍රයන්ට අවස්තාවක් ලැබුනත් මුස්ලිම් / ඉස්ලාමිකයන්ට යම් රටක් අහුවුනොත්  ඉතාම සුළු කාලයකදී , සමහර විට මාස කීපයකදී  එම රටේ ජාතිය හා සංස් කෘතිය   සදහටම අහෝසි කර එහි ඉස්ලාමීය සංස්කෘතියක් බිහි කරනු ඇත .ඉස්ලාම් නොවන දේශපාලනයකට, සිරිත් විරිත් වලට  , දහමකටහෝ නීතියකට  ඉස්ලාම් රටක ඉඩක්  නොදීම ඔවුන්ගේ  සිරිතය . ඔවුන් ඔය අපි කියන   මානව හිමිකම්තුට්ටුවකට මායිම් කරන්නේ නැත.  ඒ මානව හිමිකම්  ගැන  කතා කරන රටවල්  වලට දසදහස් ගණනින් ලක්ෂ සන්ක්යාත  ගණනින්   සංක්‍රමණය වන  මේ” ‘ මානව හිමිකම් තුට්ටුවකටවත් මායිම්  නොකරන ””ඉස්ලාමිකයෝ  අර කී රටවල් වල පැලපදියම් වී  ඉතා සුළු කාලයකදී ඒ රටවල් වලද  බල පුළුවන් කාරයෝ වෙති .සංවිධානාත්මකව  බල්ලන් බළලුන් මෙන් ස්වකීය වර්ගයා බෝකරන මුන්  ටිකෙන් ටික තම රටවල්  වල  ප්‍රවේනි අයිතිකරුවන්  අභිබවා සංඛ්‍යාත්මක  වශයෙන්  වර්ධනය වන හැටි  ඒ භුමි පුත්‍රයන්ට තේරුම් යන විට   සියල්ල සිදුවී හමාරය .ඉස්ලාමිකයන්ගේ පවුලක දරුවන්  හත් අට දෙනෙක්  බිහි කරන විට ”’ පුංචි පවුල රත්තරන් ”’. කිය මින් කකා බිබී විනෝදයෙන්  කල්ගෙවන , අනාගත ව්‍යසනයන්  දුර සිටම හඳුනා ගැනීමට  කිසිදු උත්සාහයක් නොගන්නා  උන්ගේ පවුල්වල   බිහිවන්නේ  දරුවන් එකෙක් හෝ දෙන්නෙකි . මේ නිසා වසර  දහයක් දොළහක් යන විටම ජන ගහන ව්‍යාප්තියේ විශාල වෙනසක් ඇති වී රටේ යම් යම් ප්‍රදේශ මුස්ලිම්  ප්‍රදේශ බවට පත්වේ  .මේ අන්දමට වසර සීයක් දෙසීයක් යනවිට  ඉබේම  ඒ රටේ  භුමි පුත්‍රයන් 

 ට රටේ බලයක් නැතිවේ. ..ලිබරල් වාදය ,ප්‍රජා තන්ත්රවාදය සමාජ වාදය . පස්චාත් නුතන වාදය  ආදී වශයෙන්   නොයෙක් අපබ්‍රංශ  දොඩමින්  සිටින උන් ගේ කනෙන් රිංගා යමින්  මේ ඉස්ලාමිකයෝ ලෝකයම තමන්ට නතු කර ගැනීමේ  ප්‍රයත්නය සාර්ථකව ඉටු කර ගනිමින් සිටිති . උන්ගේ එකම වාදය  ලෝකයම ඉස්ලාමී කරණය  කිරීමය .

                                                ජර්මනියේ  දැන් මුස්ලිම් වරු මිලියන 5 කට කිට්ටුව ඇත .යුදෙව්වන් මිලියන ගණනින් මරමින් තමන්  විශේෂිත ”ආර්ය ‘ නම්වූ  ජාතියක් බව කියමින්  සිටි ජර්මානුවෝ  තව ටික කලකින් මොක්කු න් වෙනු ඇද්ද.  ප්‍රංශයේ 20 වියට අඩු අයගෙන් 30% ක් ම මුස්ලිම් ය. MERSEILLE නගරයේ  ඒ ප්‍රමාණය 45% ද ඉක්මවා ඇත .දකුණු ප්‍රංශයේ  මුස්ලිම් පල්ලි , ප්‍රමාණය  කිතුනු පල්ලි අභිබවා ඇත .එංගලන්තයේ  වසර 30 කට පෙරසිටි මුස්ලිම් ජන ගහනය  85000 මේ වන විට  මිලියන 2.5  ත් ඉක්මවා ඇති අතර මුස්ලිම් පල්ලි ප්‍රමාණය 1000 ද ඉක්මවා ඇත ..මේ පල්ලි පිහිටුවා ඇත්තේ වසා දමන  කිතුනු පල්ලි  ගොඩනැගිලි වල ය .  බෙල්ජියමේ අලුතෙන් ඉපදෙන අයගෙන් 50%ක් මුස්ලිම් ය .නෙදර්ලන්ත්යටත් ඒ  සන්තාසියම   සිදු  වෙමින් පවතී. රුසියානුවන්ගෙන් පහෙන් එකක් මුස්ලිම් ය .

            1981 සිට 2011  වන විට ලංකාවේ මුස්ලිම් ජන ගහනය 78.6% කින් වැඩිවී ඇත සිංහලයන්ගේ වර්ධනය 38% කි .නිවාස 50 කට එක මුස්ලිම් පල්ලියක් බැගින් ඇත  . කොළඹ මහනුවර හා මාතලේ මුස්ලිම් ප්‍රමාණය 73% – 75 %  අතරය .. ගෝනි බිල්ලෝ දිවයින පුරාම හොල්මන් කරති . ෂරියා නීති ක්‍රියාත්මකය සියල්ල හලාල්ය .  තව කලකින් ලේ ගංගා වගුරවමින් අන්‍යා ගමිකයන්  සමුල ඝාතනය කිරීම මුසල්මානුවන් විසින් ආරම්භ කරනු ඇත .  පේදුරුතුඩුවේ  සිට දෙවුන්දර තුඩුව දක්වා ඇතිදසදහස් ගණනක් වූ  බෞද්ධ  පුරාවස්තු  රැස්කර මුහුදු බත් කරනු ඇතඅවුකන තොලුවිල  මාලිගාවිල  ප්‍රතිමාවහන්සේලාට ඇත වන්නේ බාමියන් බුදු පිළිමවලට අත්වූ ඉරණමය . . මේවා කතා කරන උන්ට  ජාතිවාදී ආගම්  වාදී උන්මත්තකයන් යය කියමින්   මුසල්මානුවන්ගේ දන්සල් වලට පලයල්ලා  කාපල්ලා  බීපල්ලා වඳ වෙයල්ලා .        

3 Responses to “පරමාණු බෝම්බයටත් වඩා  භයානක ඉස්ලාමීය ව්‍යාප්ත වාදය ”

 1. Ancient Sinhalaya Says:

  Sri Lanka Multiplying Community aka mussies breed, breed, breed like xxxx. In no time the whole place mussies,
  mussies and nobody else. That’s how the mussies turned old Buddhist iran, afganisthan, pakesthan, bangladesh, maldives, malaysia and indonesia to mussie countries within a few hundred years of their arrivals in those countries. These mussies have Baby Machine Wives. Most mussies doing businesses have these Baby Machines Wives parked at homes. So keep churning out babies, babies and babies.

  Sinhalese? Most Sinhalese couples working and struggle to bring up
  one child. So automatic birth control for the Sinhalese. Meanwhile all those mussies become votes. Hey bingo!
  Mussie mps, ministers, mayors, deputy ministers etc. etc. galore. Pathetic Sinhalese deshapaluwan lick the mussies backs for votes. It is a win win situation for mussie xxxx. Until there are too many mussies that is.

  Then mussies start killing
  each other. Then they jump to another country. That’s to a non muslim country of course since they know if they
  go to another mussie country they will be treated like animals. So they go to a non mussie country with tails
  between their legs. Then the non muslim countries pity the mussies and take them on. After a while mussies start
  mosques, breeding, halal etc. etc. and create mini mussisthan in that country. When the numbers are high enough
  then they start killing the people who pitied them. What do you make of these ungrateful, conniving mussies? Look what
  they’ve done to old afganisthan, iran, pakesthan, etc. etc. Made them hell holes! That’s what they have in sotre
  for Sri Lanka and the Sinhalese. Sinhala modayas still belives these mussie rogues. No wonder Sinhalaya called
  modayas.

  Mussie xxx bada udin cleared Wilpaththu sanctuary for the ever multiplying mussies. Now some arab mussies giving traitor bada udin low life money to build houses for poor people. Of course it is mussie only houses. Being the
  traitor Sinhalayas paradise spineless maru sira won’t bat an eye lid. Soon Sri Lanka will be all mussie xxxx at the
  rate they are multiplying.

  If these mussies have an iota of brain they should know life wasn’t created on the planet in one go. It took millions of
  years from most primitive life form to be 2 legged creatures. Charles Darwin’s theory of evolution is accepted
  world over today (only by people with brains) and destroyed the myth of creator god concept. So there was no creator! We all know going on the wrong road will never get you to your destination. Think about this before putting you bum up five times a day (and fire missiles from the back?). This is the very reason they are multiplying like
  xxxx since nobody else believes this religion of violence. Clone and clone yourself!. Bingo. We’ve got a loads of
  followers. It’s not just the religion of violence, it is also the fastest breeding religion!

 2. Leela Says:

  හීබෘ ජාතික අහිකුන්ටකයෙක් වූ ඒබ්‍රහම් විසින් ‘ඒක දේව’ සංකල්පය (One God concept) ලොවට හඳුන්වා දුන්නේ හීබෘ (ජුදෙව්) වන්ගේ පැවැත්ම සහ නිදහස වෙනුවෙන් බව පරන තෙස්තමේන්තුවේ පොත් වල අැති කතා වලින් පැහැදිලිව අනාවරණය කරය්. ජීසස් ක්‍රයිස් ද ජුදෙව් ජාතිකයෙකි. ජීසස් ක්‍රයිස්ට පෙර අර එක දෙවියන් (යෙහ්ව) ගේ සෑම දූතයෙක්ම (ප්‍රොෆට්) ජුදෙව් ජාතිකයන් විය. නමුත් ජීසස් යනු දෙවියන්ගේ පුතා ලෙස ජුදෙව්වන් පිළි නොගනී.

  ඉස්ලාමිකයන්ගේ කුරාණය කියන්නේ ඒබ්‍රහම් හඳුන්වා දුන් ‘යෙහ්ව’ අල්ලාහ් බවය. ජීසස් දෙවියන්ගේ පුතා නොවන බවත් ඔහු අල්ලාහ්ගේ දූතයෙක් පමණක් බවත් අල්ලාගේ අවසාන දූතයා මොහම්මඩ් බවත් ඉස්ලාමිකයන් කියය්. නමුත් ඉස්ලාමිකයන් සහ ක්‍රිස්තියානුවන් යන දෙගොල්ලන්ම තමන්ගේ අාරම්භය ලෙස පදනම් කර ගත් අාදම්, ඊව, තහනම් ගහ, අැපල් සහ උප්පත්ති කතාව අැත්තේ පරන තෙස්තමේන්තුවේ පොත් වල පමනය. ක්‍රිස්තියානුවන්ගේ බය්බලය ‘නව තෙස්තමේන්තුව’ උවත් පරන තෙස්තමේන්තුවද එහි මුල් කොටස ලෙස ඔවුන් පිළි ගනී. ඉස්ලාමිකයන් පිළිගන්නේ කුරාණයේ අැති වචන පමනය.

  පුදුමය නම් මැවුම්කාරයා වන එක දෙවියන් තමන්ගේ දරැවන් වන තුන් ගොල්ලම (ජුදෙව්, ක්‍රිස්තියානි, ඉස්ලාම්) පරස්පර ඉගැන්වීම් කරමින් එකිනෙකා මරා ගන්න එක බලා සිටීමය. මගේ අදහස නම් ජුදෙව්, ක්‍රිස්තියානි, ඉස්ලාම් යනු මනුෂ්‍යයාගේ සුබ සිද්ධිය වෙනුවෙන් පෙනී සිටින අාගම් නොවේ. ඉස්ලාම් යනු ජුදෙව්වන්ගේ සංකල්පය කොපි කර ගත් අති භයානක කල්ලි වාදයකි.

 3. Christie Says:

  Let us first look after our problem.

  President is just the Coolie of the Indian Empire. You could appeal to Ranil the Kankani or Chandrikaa tha Governor.
  Modi the Indian Emperor has spoken at Norwood.
  ඉන්දියානු පරපෝසිත් මහත්ම ගාන්දි නැමැත්තා 1927 ඇවිල්ල උතුර හා කන්ද උඩරට ඇවිදලා සිහින මවාගෙන ගියා. මෝඩි අදිරදයා දෙවරක් ඇවිත් සැබෑවූ සිහින අමතා ගියා.
  ඉන්දියානු අදිරද මෝඩි ඇවිල්ල ඉන්දියානු වැසියන් අමතලා ගියා. අපි සින්හල මුස්ලිම් හා කිතුනුවන් සමග කෙලගන්නවා.අපි අපිත් කෙලගන්නවා. ඒ අතරේ ඉන්දියානු පරපෝසිතයො සින්හල සන්හාරය කරගෙන යනව.
  Gandhi came in 1927 and dreamt about it. Modi saw the realized dreams. Jai Hind. Nonviolent Genocide of Sinhalese.
  Majority Sinhalese be they are Buddhists, Christians or Muslims should unite and stand up to the Indian Empire.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 


Copyright © 2021 LankaWeb.com. All Rights Reserved. Powered by Wordpress